Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chorvatsko - Škola v přírodě

Chorvatsko 20.5. - 29.5. 2016

Škola v přírodě

 

POzor !!!příjezd ke škole v 8 -8.15h!!!

Pátek 27.5. -  Milí rodiče, vzhledem  k balení není moc času, ale máme se dobře, jsme v pořádku a těšíme se na vás. Dnešní den byl slunečný a voda osvěžující. V neděli se ráno na vás  těšíme, s největší pravděpodobností přijedeme  kolem osmé ráno.  Až budeme v Mikulově, dáme na web školy  zprávu o přesném příjezdu.

dscn5458.jpg

Čtvrtek 26.5. - Milí rodiče,  dnešní slunný den je za námi a byl naprosto úžasný, užili jsme si ho na max!  Hned ráno jsme vyrazili lodí na výlet na ostrov Hvar. Jestlipak jste nás sledovali na web kameře??  Koupali jsme se v písečné zátoce s krásně modrou vodou, nasbírali jsme pár mušlí  a k obědu si na lodi dali grilovanou makrelu nebo  kuřecí maso. Odpoledne jsme ještě dopluli do městečka Sučuraj do výborné cukrárny na zmrzlinu.  Potom už nás vlny nesly  zpět do Igrane, kde jsme si po večeři zatrsali na diskotéce.  Všichni jsme dokončili svá mořská trička!!!! A teď už všichni spokojeně spinkáme, někteří i s gekony na pokojích! J

Filípek tu dnes oslavil narozeniny 10 let a svátek!  J

dscn5433.jpg

dscn5334-----kopie.jpg

 

 

Středa 25.5. - Milí rodiče, dnes už všichni spíme, den byl plný zábavy a koupání, krásně svítilo sluníčko a my si užívali moře, zmrzlin, ale i výpravy k místnímu kostelu, kde na nás všechny čekal  schovaný poklad.  Děkujeme za všechny e-maily, děti je  dostaly k přečtení.  Zítra nás čeká výlet na ostrov Hvar, kterého se nemůžeme dočkat. Lodí odplouváme v deset hodin, proto cca  mezi 9.40h až 9.50h nás můžete zkusit sledovat na web kameře – viz. odkaz. Všichni jsme v pořádku a spokojeni.

http://www.whatsupcams.com/en/webcams/croatia/split-dalmatia/igrane/igrane-central-beach

 

dscn5133.jpg

 

Úterý 24.5.- Milí rodiče, dnes jsme vyrazili na velký pěší výlet do Živogošče, dali jsme si opět výbornou zmrzku a nakoupili dárečky pro své nejbližší.  Den utekl jako voda a všechny děti už dávno spí.  Zítra se chystáme opět na koupání v moři a ve čtvrtek na výlet lodí. Všichni jsme zdraví a máme se dobře, myslíme na vás, těšíme se domů, ale kdyby to šlo, hned bychom si to tu prodloužili o další týden!!!!

 

dscn4879.jpg

 

Pondělí 23.5. - Milí rodiče, zajisté netrpělivě čekáte na zprávy, ale i paní učitelky mají stále večer plno práce a dříve se  k přidání zpráv nedostaly, navíc se nám blíží noční bouřka a vypadává tu internetový signál. Snad se fotky z dnešního slunečného dne podaří nahrát. Dnes bylo opět teplíčko a slunečno, pofukoval  a stupňoval se větřík, ale to nám vůbec nevadilo, protože jsme si navečer užili perfektních vln. Kromě výborného jídla byla opět i výborná zmrzka a pustili jsme se do vyrábění mořských triček, která si přivezeme na památku! Všichni jsme v pořádku, snad nám to tak vydrží! Myslíme na vás, zdraví všichni z Igrane.

dscn4844.jpg

Kačenka tu dnes oslavila 8. narozeniny! Gratulujeme!!!

dscn4800.jpg

A Vládík má dnes svátek, který jsme také oslavili!

 

Neděle 22.5. - 21h - Milí rodiče a kamarádi, dnešní den se opět povedl. Sluníčko svítí ze všech sil, ale nebojte, poctivě se mažeme krémem proti sluníčku a dodržujeme pitný režim, jsme v pořádku :-) Utaháni z předchozí autobusové noci jsme všichni spali jak miminka skoro do půl osmé. Protože je neděle a bylo opravdu krásně, hned po ránu jsme se vyrazili koupat. Na fotkách můžete vidět i naši týmovou soutěž ve stavění kamínkových chobotnic. Po obědě jsme si odpočinuli a dokonce se trochu učili, abychom mohli mít ve čtvrtek volno a vyrazit na výlet na ostrov Hvar. Dopoledne i odpoledne si někteří z nás dali zase výbornou chorvatskou zmrzku, škoda, že takovou nemají u nás v Žebětíně!!! Večeře i oběd se panu kuchaři podařily na výbornou, opět byly vylízané talíře a spousta dětí si šla přidat. Před spaním jsme si namalovali naše týmové vlajky, ale ještě budou některé týmy zítra pokračovat, tak proto dnes nenajdete na fotkách všechny děti! Teď už usínáme a posíláme moc pozdravů do Brna. Nezapomeňte alespoň 1x napsat vašemu dítku email na adresu: igrane2016@email.cz , do předmětu zprávy napište jméno dítěte. POZOR: fotografie jsou vždy přidány v novém albu vlevo ve fotogalerii !!!!!

Zdraví všichni Igrane!

dscn4583.jpg

 

 

Sobota 21.5.- 20:12h  - Milí rodiče, zdravíme vás z Igrane, určitě již netrpělivě čekáte na zprávy a fotky. Ráno jsme v pořádku dorazili na místo, ubytovali se a odpočinuli si. Noc v autobuse a celou cestu jsme zvládli bez problémů, nikomu nebylo špatně, celkem dobře se nám v autobuse i spinkalo. Od rána je v Igrane azuro, sluníčko svítí, chvílemi až pálí... a tak jsme zvládli i první koupání a první zmrzliny. Rozdělili jsme se do týmů, zasoutěžili si a při první večeři si všichni pochutnali na výborných špagetách, téměř polovina dětí si byla i přidat!!! Přichází velké množství emailů pro děti, vzhledem  k počtu dnes přijatých emailů nebudeme zpětně odpovídat, ale nebojte se, všechny emaily byly dětem přečteny.  Po náročné cestě děti z prvních až třetích tříd v tuto chvíli již usínají a starší je zanedlouho budou následovat :-) Pokud bude počasí stále tak pěkné jak dnes, budeme zítřek hned od rána trávit u moře!!! Posíláme do Brna spousty pozdravů!

dscn4442.jpg

Matěj dnes oslavil své 9. narozeniny. Gratulujeme!!!

dscn4379.jpg

 

 

Rodiče, pište dětem na email: igrane2016@email.cz

/do předmětu uveďte jméno žáka/.